Gürsu Ceza Hukuk Büroları

Gürsu'da Gürsu Ceza hukuk büroları aramasında bulunan kişiye ilişkin önerilerimiz olmaktadır. Gürsu Ceza hukuk büroları ceza hukuku ile ilgili olan uzmanlık konusunda spesifik olarak diğer avukatlık dallarından bundan sonra ceza hukuku dalına ağırlık gösteren avukatların ilgilenmiş olduğu bir iş dalıdır. Meslek hayatımızda halkımız ceza hukuku ile ilgilenen vekillere ceza avukatı ağır ceza avukatı gibi tabirler kullanmaktadırlar. Oysaki hukuk kariyerimizde böyle bir kariyer ismi bulunmamaktadır. Ceza hukuku avukatı ismini kullanmak pek daha sağlıklı olacaktır. Ceza hukukunda söz konusu davalılar içinde oluşan ya da isnat edilen bir suç konusuna ilişkin karar yapılmaktadır. Savcılık süresinde hakkında isnat edilen suçu işleyen kişiye şüpheli denilmektedir. Sorgu sürecinin bitiminden sonrasında kovuşturma süresi dediğimiz dava süresinde ise şüpheli olan tarafın ismi zanlı olacaktır.

Kolektif Hukuk Bürosu

Sakarya, İstanbul, Kocaeli ve Bursa çevresinde hizmet veren Kolektif Hukuk ve Danışmanlık Bürosu olarak Müvekkil memnuniyeti odaklı, başarılı ve hızlı çözümlerimiz ile gizlilik prensibi içerisinde güvenilir hukuki danışmanlık ve dava sürecinize müdahil olma hizmeti sunmaktayız.

Ceza hukuku, Boşanma hukuku, Miras hukuku, İcra hukuku bakımından dava takibi, hukuki danışmanlık ve sorularınız için aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz.

HEMEN ARA WHATSAPP