Gürsu Hukuk Ofisi

Kolektif hukuk ofisi olarak Gürsu ilinde müşteri deneyimi sunmaktayız. Gürsu Hukuk ofisi aramasında bulunduğunuzda yapmanız gereken ilk şey söz konusu hukuki probleminize ilişkin olarak alanında yetkin hukuk ofisi ile konuşma yapmış olmanızdır. Önerimiz yasal sorununuza ilişkin görüşmelerinizi bizatihi hukuk ofisine giderek karşılıklı konuşma gerçekleştirmeniz yönünde olacaktır. Bu sayede detaylıca açıklamasında bulunabileceğiniz gibi yasal probleminize dair elinizde bulunan evrak, belge vd. delil niteliğine haiz evraklarınızın vekil aracılığıyla incelenmesi ışığında hüküm süreciniz nasıl, ne şekilde olması gerektiği konusunda düşünce sahibi olabileceksiniz. Yasalarımızda görevli ve yetkili dava belirleme konusu Hukuk Muhakemesi kanununda belirgin düzenlenmiştir. Yalnız bu durumu dahi göz ardı etmeniz halinde açılacak olan duruşmanızın ilgili dava tarafından reddine yargılama verilmesi suretiyle duruşmanızın işlemden kaldırılmasına belge olacaktır.

Kolektif Hukuk Bürosu

Sakarya, İstanbul, Kocaeli ve Bursa çevresinde hizmet veren Kolektif Hukuk ve Danışmanlık Bürosu olarak Müvekkil memnuniyeti odaklı, başarılı ve hızlı çözümlerimiz ile gizlilik prensibi içerisinde güvenilir hukuki danışmanlık ve dava sürecinize müdahil olma hizmeti sunmaktayız.

Ceza hukuku, Boşanma hukuku, Miras hukuku, İcra hukuku bakımından dava takibi, hukuki danışmanlık ve sorularınız için aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz.

HEMEN ARA WHATSAPP