Gürsu Hukuk Ofisi

Kolektif hukuk ofisi olarak Gürsu ilinde müşteri deneyimi sunmaktayız. Gürsu Hukuk ofisi aramasında bulunduğunuzda yapmanız gereken ilk şey söz konusu hukuki probleminize ilişkin olarak alanında yetkin hukuk ofisi ile konuşma yapmış olmanızdır. Önerimiz yasal sorununuza ilişkin görüşmelerinizi bizatihi hukuk ofisine giderek karşılıklı konuşma gerçekleştirmeniz yönünde olacaktır. Bu sayede detaylıca açıklamasında bulunabileceğiniz gibi yasal probleminize dair elinizde bulunan evrak, belge vd. delil niteliğine haiz evraklarınızın vekil aracılığıyla incelenmesi ışığında hüküm süreciniz nasıl, ne şekilde olması gerektiği konusunda düşünce sahibi olabileceksiniz. Yasalarımızda görevli ve yetkili dava belirleme konusu Hukuk Muhakemesi kanununda belirgin düzenlenmiştir. Yalnız bu durumu dahi göz ardı etmeniz halinde açılacak olan duruşmanızın ilgili dava tarafından reddine yargılama verilmesi suretiyle duruşmanızın işlemden kaldırılmasına belge olacaktır.

Sakarya, İstanbul, Kocaeli ve Bursa çevresinde hizmet veren Kolektif Hukuk ve Danışmanlık Bürosu olarak müvekkillerimize etkin hukuki danışmanlık ve dava takibi hizmeti sunmaktayız. Ceza hukuku, Boşanma hukuku, İcra hukuku bakımından dava takibi, hukuki danışmanlık ve sorularınız için aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz.

İletişim Kanallarımız

WhatsApp

0(541) 938 19 38

YASAL UYARI : Bu sitede yer alan tüm içerikler Kolektif Hukuk'a ait olup izinsiz olarak kopyalanması yasaktır. Sitemizde yer alan bilgiler müvekkil ve vekil ilişkisi oluşturmaya yönelik değildir.
Avukata Danışma