Harmancık Ceza Hukuk Büroları

Harmancık'da Harmancık Ceza hukuk büroları aramasında bulunan kişilere ilişkin tavsiyelerimiz olmaktadır. Harmancık Ceza hukuk büroları ceza hukuku ile ilgili olan uzmanlık konusunda bilhassa diğer avukatlık dallarından ziyade ceza hukuku dalına öncelik gösteren vekillerin ilgilenmiş olduğu bir iş dalıdır. İş hayatımızda vatandaşlarımız ceza hukuku ile ilgilenen avukatlara ceza avukatı ağır ceza avukatı gibi kelimeler kullanmaktadırlar. Halbuki avukatlık kariyerimizde böyle bir kariyer ismi bulunmamaktadır. Ceza hukuku avukatı ismini kullanmak pek daha doğru olacaktır. Ceza hukukunda söz konusu taraflar içinde oluşan ya da isnat edilen bir suç konusuna ilişkin hüküm yapılmaktadır. Savcılık aşamasında hakkında isnat edilen suçu sunan kişiye şüpheli denilmektedir. Soruşturma sürecinin bitiminden sonrasında kovuşturma aşaması dediğimiz mahkeme süresinde ise şüpheli olan tarafın ismi sanık olacaktır.

Kolektif Hukuk Bürosu

Sakarya, İstanbul, Kocaeli ve Bursa çevresinde hizmet veren Kolektif Hukuk ve Danışmanlık Bürosu olarak Müvekkil memnuniyeti odaklı, başarılı ve hızlı çözümlerimiz ile gizlilik prensibi içerisinde güvenilir hukuki danışmanlık ve dava sürecinize müdahil olma hizmeti sunmaktayız.

Ceza hukuku, Boşanma hukuku, Miras hukuku, İcra hukuku bakımından dava takibi, hukuki danışmanlık ve sorularınız için aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz.

HEMEN ARA WHATSAPP