Harmancık Haciz Kaldırma

Harmancık'da Haciz kaldırma denildiğinde, borçlu kişi ismine açılan icra takibine dayanarak taşınır ya da taşınmaz malvarlığına ilişkin haciz kaldırma işleminin yapılabilmesi için netleşen icra emrine ilişkin borçlu olan kişi ya da kurumun haciz kaldırma işlemi talebinde bulunabilmesi için açılmış olan icra takibine istinaden icra emrinde belirtilen alacak kalemlerinin yatırılması ile birlikte dosyanın kapatılıp infaz olunabilmesi için de tahsil harcının yatırılması gerekmektir. Sırasıyla belirtmiş olduğumuz işlemlerin yapılması ışığında haciz kaldırma işlemi gerçekleşmiş olacaktır. Borçlu olan kişi ya da kurum bu şekilde haciz kaldırma işlemini gerçekleştirmiş olacaktır.

Sakarya, İstanbul, Kocaeli ve Bursa çevresinde hizmet veren Kolektif Hukuk ve Danışmanlık Bürosu olarak müvekkillerimize etkin hukuki danışmanlık ve dava takibi hizmeti sunmaktayız. Ceza hukuku, Boşanma hukuku, İcra hukuku bakımından dava takibi, hukuki danışmanlık ve sorularınız için aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz.

İletişim Kanallarımız

WhatsApp

0(541) 938 19 38

YASAL UYARI : Bu sitede yer alan tüm içerikler Kolektif Hukuk'a ait olup izinsiz olarak kopyalanması yasaktır. Sitemizde yer alan bilgiler müvekkil ve vekil ilişkisi oluşturmaya yönelik değildir.
Avukata Danışma