Harmancık İcra Dosyası Kapama

Harmancık İcra dosyası kapama işlemini yapmak isteyen borçlu taraf, Önceden hakkında açılmış olan icra emrinde belirtilmiş olacak alacak kalemlerinin yatırılmış olması gerekmektedir. Harmancık Borcunuzu ödemeden öncesinde alacaklı olan taraf ya da vekili ile konuşma yapmış olmanız durumunda ödenecek borç tutarında düşürme imkanı sağlanabilir. Anlaşmaya varılan ödeme miktarının yatırılmış olması ışığında alacaklı tarafın herhangi bir alacağının kalmadığını belirtecek biçimde Uyap sistemi üzerinden borcu yoktur talebi yollamış olması neticesinde borçlu tarafın tahsil harcını ödemesiyle taşınır, taşınmaz malvarlığı bulunması durumunda haciz fekki işlemleri yapılarak dosya işlemden kaldırılır. Bu şekilde borçlunun borcu sona ermekle beraber icra dosyası kapanmış olur.

Sakarya, İstanbul, Kocaeli ve Bursa çevresinde hizmet veren Kolektif Hukuk ve Danışmanlık Bürosu olarak müvekkillerimize etkin hukuki danışmanlık ve dava takibi hizmeti sunmaktayız. Ceza hukuku, Boşanma hukuku, İcra hukuku bakımından dava takibi, hukuki danışmanlık ve sorularınız için aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz.

İletişim Kanallarımız

WhatsApp

0(541) 938 19 38

YASAL UYARI : Bu sitede yer alan tüm içerikler Kolektif Hukuk'a ait olup izinsiz olarak kopyalanması yasaktır. Sitemizde yer alan bilgiler müvekkil ve vekil ilişkisi oluşturmaya yönelik değildir.
Avukata Danışma