İznik Ceza Hukuk Büroları

İznik'de İznik Ceza hukuk büroları arayışında bulunan kişilere ilişkin önerilerimiz bulunmaktadır. İznik Ceza hukuk büroları ceza hukuku ile ilgili olan uzmanlık konusunda özellikle diğer avukatlık dallarından artık ceza hukuku dalına öncelik gösteren avukatların ilgilenmiş olduğu bir meslek dalıdır. Kariyer hayatımızda insanlarımız ceza hukuku ile ilgilenen avukatlara ceza avukatı ağır ceza avukatı gibi kelimeler kullanmaktadırlar. Maalesef hukuk kariyerimizde böyle bir iş ismi bulunmamaktadır. Ceza hukuku avukatı ismini kullanmak pek daha gerçekçi olacaktır. Ceza hukukunda söz konusu davalılar aralarında oluşan ya da isnat edilen bir suç konusuna ilişkin hüküm yapılmaktadır. Savcılık süresinde hakkında isnat edilen suçu karşılayabilen kişiye şüpheli denilmektedir. Soruşturma sürecinin bitiminden sonrasında kovuşturma süresi dediğimiz mahkeme süresinde ise şüpheli olan tarafın ismi zanlı olacaktır.

Kolektif Hukuk Bürosu

Sakarya, İstanbul, Kocaeli ve Bursa çevresinde hizmet veren Kolektif Hukuk ve Danışmanlık Bürosu olarak Müvekkil memnuniyeti odaklı, başarılı ve hızlı çözümlerimiz ile gizlilik prensibi içerisinde güvenilir hukuki danışmanlık ve dava sürecinize müdahil olma hizmeti sunmaktayız.

Ceza hukuku, Boşanma hukuku, Miras hukuku, İcra hukuku bakımından dava takibi, hukuki danışmanlık ve sorularınız için aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz.

HEMEN ARA WHATSAPP