İznik Hukuk Bürosu Danışmanlık

Kolektif Hukuk bürosu danışmanlık hizmeti sunmaktayız. Hukuk bürosu danışmanlık hizmetimizde söz konusu olan yasal probleminizin kaynağının ne olduğunun belirlenmesini sağlayarak danışmanlık hizmeti alabilirsiniz. Zira hukuk bürosuna gidecek kadar zamanınızın olmama durumu, sağlık sorunları ya da il ya da ülke dışında olma durumlar söz konusu olabilir. O yüzden telefon ile arayarak da hukuki müşavirlik ricasında bulunma imkanına sahipsiniz. Hukuki probleminize ilişkin olarak yaşamış olduğunuz probleminizin çözüme erişmesi bakımından bölümünde işinin ehli avukatlardan hukuki danışmanlık hizmeti alarak haklarınızı güvence altına almayı sağlayabilirsiniz.

Sakarya, İstanbul, Kocaeli ve Bursa çevresinde hizmet veren Kolektif Hukuk ve Danışmanlık Bürosu olarak müvekkillerimize etkin hukuki danışmanlık ve dava takibi hizmeti sunmaktayız. Ceza hukuku, Boşanma hukuku, İcra hukuku bakımından dava takibi, hukuki danışmanlık ve sorularınız için aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz.

İletişim Kanallarımız

WhatsApp

0(541) 938 19 38

YASAL UYARI : Bu sitede yer alan tüm içerikler Kolektif Hukuk'a ait olup izinsiz olarak kopyalanması yasaktır. Sitemizde yer alan bilgiler müvekkil ve vekil ilişkisi oluşturmaya yönelik değildir.
Avukata Danışma