İznik Hukuk Ofisi

Kolektif hukuk ofisi olarak İznik ilinde faaliyet sağlıyoruz. İznik Hukuk ofisi aramasında bulunduğunuzda yapmanız gereken ilk şey söz konusu yasal sorununuza ilişkin olarak alanında yetkin hukuk ofisi ile görüşme yapmış olmanızdır. Önerimiz yasal probleminize ilişkin görüşmelerinizi kendiliğinden hukuk ofisine giderek yüz yüze görüşme gerçekleştirmeniz yönünde olacaktır. Aracılığıyla detaylıca izahında bulunabileceğiniz gibi yasal probleminize ilişkin elinizde bulunan evrak, belge vd. delil niteliğine haiz evraklarınızın vekil tarafınca incelenmesi ışığında karar süreciniz nasıl, ne şekilde olması gerektiği konusunda fikir sahibi olabileceksiniz. Hukukumuzda vazifeli ve yetkili dava belirleme konusu Hukuk Muhakemesi kanununda inanılır düzenlenmiştir. Sadece bu durumu dahi göz ardı etmeniz halinde açılacak olan duruşmanızın ilgili mahkeme tarafından reddine yargılama verilmesi biçimiyle duruşmanızın işlemden kaldırılmasına belge olacaktır.

Kolektif Hukuk Bürosu

Sakarya, İstanbul, Kocaeli ve Bursa çevresinde hizmet veren Kolektif Hukuk ve Danışmanlık Bürosu olarak Müvekkil memnuniyeti odaklı, başarılı ve hızlı çözümlerimiz ile gizlilik prensibi içerisinde güvenilir hukuki danışmanlık ve dava sürecinize müdahil olma hizmeti sunmaktayız.

Ceza hukuku, Boşanma hukuku, Miras hukuku, İcra hukuku bakımından dava takibi, hukuki danışmanlık ve sorularınız için aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz.

HEMEN ARA WHATSAPP