Kağıthane İcra Dosyası Kapama

Kağıthane İcra dosyası kapama işlemini gerçekleştirmek isteyen borçlu taraf, Öncelikle hakkında başlamış olan icra emrinde belirtilmiş olacak alacak kalemlerinin yatırılmış olması gerekmektedir. Kağıthane Borcunuzu ödemeden öncesinde alacaklı olan taraf ya da vekili ile görüşme yapmış olmanız durumunda ödenecek borç tutarında düşürme imkanı sağlanabilir. Mutabakata varılan ödeme miktarının ödenmiş olması doğrultusunda alacaklı tarafın herhangi bir alacağının kalmadığını belirtecek şekilde Uyap sistemi üzerinden borcu yoktur talebi göndermiş olması neticesinde borçlu tarafın tahsil harcını ödemesiyle taşınır, taşınmaz malvarlığı olması durumunda haciz fekki işlemleri yapılarak dosya işlemden kaldırılır. Bu şekilde borçlunun borcu sona ermekle birlikte icra dosyası kapanmış olur.

Kolektif Hukuk Bürosu

Sakarya, İstanbul, Kocaeli ve Bursa çevresinde hizmet veren Kolektif Hukuk ve Danışmanlık Bürosu olarak Müvekkil memnuniyeti odaklı, başarılı ve hızlı çözümlerimiz ile gizlilik prensibi içerisinde güvenilir hukuki danışmanlık ve dava sürecinize müdahil olma hizmeti sunmaktayız.

Ceza hukuku, Boşanma hukuku, Miras hukuku, İcra hukuku bakımından dava takibi, hukuki danışmanlık ve sorularınız için aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz.

HEMEN ARA WHATSAPP