Karacabey Ceza Hukuk Büroları

Karacabey'de Karacabey Ceza hukuk büroları arayışında bulunan kişilere ilişkin önerilerimiz olmaktadır. Karacabey Ceza hukuk büroları ceza hukuku ile ilgili olan uzmanlık konusunda hassaten diğer hukuk dallarından artık ceza hukuku dalına ağırlık gösteren vekillerin ilgilenmiş olduğu bir kariyer dalıdır. Kariyer hayatımızda vatandaşlarımız ceza hukuku ile ilgilenen vekillere ceza avukatı ağır ceza avukatı gibi kelimeler kullanmaktadırlar. Halbuki avukatlık kariyerimizde böyle bir meslek ismi bulunmamaktadır. Ceza hukuku avukatı ismini kullanmak pek daha kolay olacaktır. Ceza hukukunda söz konusu taraflar arasında oluşan ya da isnat edilen bir suç konusuna ilişkin yargılama yapılmaktadır. Savcılık aşamasında hakkında isnat edilen suçu sağlayan kişiye şüpheli denilmektedir. Sorgu aşamasının bitiminden sonrasında kovuşturma süresi dediğimiz mahkeme süresinde ise şüpheli olan tarafın ismi sanık olacaktır.

Kolektif Hukuk Bürosu

Sakarya, İstanbul, Kocaeli ve Bursa çevresinde hizmet veren Kolektif Hukuk ve Danışmanlık Bürosu olarak Müvekkil memnuniyeti odaklı, başarılı ve hızlı çözümlerimiz ile gizlilik prensibi içerisinde güvenilir hukuki danışmanlık ve dava sürecinize müdahil olma hizmeti sunmaktayız.

Ceza hukuku, Boşanma hukuku, Miras hukuku, İcra hukuku bakımından dava takibi, hukuki danışmanlık ve sorularınız için aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz.

HEMEN ARA WHATSAPP