Keles Hukuk Ofisi

Kolektif hukuk ofisi olarak Keles ilinde müşteri deneyimi veriyoruz. Keles Hukuk ofisi arayışında bulunduğunuzda yapmanız gereken ilk şey söz konusu yasal probleminize ilişkin olarak bölümünde yetkin hukuk ofisi ile görüşme gerçekleştirmiş olmanızdır. Önerimiz hukuki sorununuza ilişkin görüşmelerinizi bizatihi hukuk ofisine giderek yüz yüze görüşme gerçekleştirmeniz yönünde olacaktır. Bu sayede detaylıca açıklamasında bulunabileceğiniz gibi yasal probleminize ilişkin elinizde bulunan evrak, doküman vd. delil niteliğine haiz evraklarınızın vekil tarafından incelenmesi ışığında yargılama süreciniz nasıl, ne şekilde olması gerektiği konusunda fikir sahibi olabileceksiniz. Yasalarımızda vazifeli ve yetkili mahkeme belirleme konusu Hukuk Muhakemesi kanununda net düzenlenmiştir. Sadece bu durumu dahi göz ardı etmeniz halinde açılacak olan duruşmanızın ilgili dava tarafından reddine karar verilmesi biçimiyle duruşmanızın işlemden kaldırılmasına doküman olacaktır.

Kolektif Hukuk Bürosu

Sakarya, İstanbul, Kocaeli ve Bursa çevresinde hizmet veren Kolektif Hukuk ve Danışmanlık Bürosu olarak Müvekkil memnuniyeti odaklı, başarılı ve hızlı çözümlerimiz ile gizlilik prensibi içerisinde güvenilir hukuki danışmanlık ve dava sürecinize müdahil olma hizmeti sunmaktayız.

Ceza hukuku, Boşanma hukuku, Miras hukuku, İcra hukuku bakımından dava takibi, hukuki danışmanlık ve sorularınız için aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz.

HEMEN ARA WHATSAPP