Kestel Ceza Hukuk Büroları

Kestel'de Kestel Ceza hukuk büroları aramasında bulunan kişilere ilişkin tavsiyelerimiz bulunmaktadır. Kestel Ceza hukuk büroları ceza hukuku ile ilgili olan uzmanlık konusunda özellikle diğer avukatlık dallarından ziyade ceza hukuku dalına öncelik gösteren vekillerin ilgilenmiş olduğu bir meslek dalıdır. Kariyer hayatımızda toplumumuz ceza hukuku ile ilgilenen vekillere ceza avukatı ağır ceza avukatı gibi tabirler kullanmaktadırlar. Oysaki hukuk kariyerimizde böyle bir meslek ismi bulunmamaktadır. Ceza hukuku avukatı ismini kullanmak pek daha kolay olacaktır. Ceza hukukunda söz konusu taraflar içinde oluşan ya da isnat edilen bir suç konusuna ilişkin yargılama yapılmaktadır. Savcılık aşamasında hakkında isnat edilen suçu sunan kişiye şüpheli denilmektedir. Soruşturma sürecinin bitiminden sonrasında kovuşturma aşaması dediğimiz dava aşamasında ise şüpheli olan tarafın ismi zanlı olacaktır.

Kolektif Hukuk Bürosu

Sakarya, İstanbul, Kocaeli ve Bursa çevresinde hizmet veren Kolektif Hukuk ve Danışmanlık Bürosu olarak Müvekkil memnuniyeti odaklı, başarılı ve hızlı çözümlerimiz ile gizlilik prensibi içerisinde güvenilir hukuki danışmanlık ve dava sürecinize müdahil olma hizmeti sunmaktayız.

Ceza hukuku, Boşanma hukuku, Miras hukuku, İcra hukuku bakımından dava takibi, hukuki danışmanlık ve sorularınız için aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz.

HEMEN ARA WHATSAPP