Kestel Hukuk Ofisi

Kolektif hukuk ofisi olarak Kestel ilinde müşteri deneyimi sağlıyoruz. Kestel Hukuk ofisi aramasında olduğunuzda yapmanız gereken ilk şey söz konusu hukuki probleminize ilişkin olarak alanında yetkin hukuk ofisi ile görüşme yapmış olmanızdır. Tavsiyemiz hukuki probleminize ilişkin konuşmalarınızı bizatihi hukuk ofisine giderek karşılıklı görüşme gerçekleştirmeniz yönünde olacaktır. Sayesinde detaylıca açıklamasında bulunabileceğiniz gibi hukuki sorununuza ilişkin elinizde bulunan dosya, doküman vd. kanıt niteliğine haiz evraklarınızın avukat vasıtasıyla incelenmesi ışığında karar süreciniz nasıl, ne biçimde olması gerektiği konusunda fikir sahibi olabileceksiniz. Hukukumuzda görevli ve yetkili dava belirleme konusu Hukuk Muhakemesi kanununda kesin düzenlenmiştir. Sadece bu durumu dahi göz ardı etmeniz halinde açılacak olan davanızın ilgili dava tarafından reddine karar verilmesi suretiyle davanızın işlemden kaldırılmasına doküman olacaktır.

Sakarya, İstanbul, Kocaeli ve Bursa çevresinde hizmet veren Kolektif Hukuk ve Danışmanlık Bürosu olarak müvekkillerimize etkin hukuki danışmanlık ve dava takibi hizmeti sunmaktayız. Ceza hukuku, Boşanma hukuku, İcra hukuku bakımından dava takibi, hukuki danışmanlık ve sorularınız için aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz.

İletişim Kanallarımız

WhatsApp

0(541) 938 19 38

YASAL UYARI : Bu sitede yer alan tüm içerikler Kolektif Hukuk'a ait olup izinsiz olarak kopyalanması yasaktır. Sitemizde yer alan bilgiler müvekkil ve vekil ilişkisi oluşturmaya yönelik değildir.
Avukata Danışma