Mudanya Ceza Hukuk Büroları

Mudanya'da Mudanya Ceza hukuk büroları aramasında bulunan kişilere ilişkin tavsiyelerimiz olmaktadır. Mudanya Ceza hukuk büroları ceza hukuku ile ilgili olan uzmanlık konusunda bilhassa diğer hukuk dallarından ziyade ceza hukuku dalına ağırlık gösteren avukatların ilgilenmiş olduğu bir kariyer dalıdır. Kariyer hayatımızda toplumumuz ceza hukuku ile ilgilenen avukatlara ceza avukatı ağır ceza avukatı gibi kelimeler kullanmaktadırlar. Oysaki avukatlık mesleğimizde böyle bir kariyer ismi bulunmamaktadır. Ceza hukuku avukatı ismini kullanmak pek daha iyi olacaktır. Ceza hukukunda söz konusu davalılar arasında oluşan ya da isnat edilen bir suç konusuna ilişkin hüküm yapılmaktadır. Savcılık süresinde hakkında isnat edilen suçu sağlayan kişiye şüpheli denilmektedir. Soruşturma aşamasının bitiminden sonrasında kovuşturma aşaması dediğimiz dava aşamasında ise şüpheli olan tarafın ismi zanlı olacaktır.

Kolektif Hukuk Bürosu

Sakarya, İstanbul, Kocaeli ve Bursa çevresinde hizmet veren Kolektif Hukuk ve Danışmanlık Bürosu olarak Müvekkil memnuniyeti odaklı, başarılı ve hızlı çözümlerimiz ile gizlilik prensibi içerisinde güvenilir hukuki danışmanlık ve dava sürecinize müdahil olma hizmeti sunmaktayız.

Ceza hukuku, Boşanma hukuku, Miras hukuku, İcra hukuku bakımından dava takibi, hukuki danışmanlık ve sorularınız için aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz.

HEMEN ARA WHATSAPP