Mustafakemalpaşa Ceza Hukuk Büroları

Mustafakemalpaşa'da Mustafakemalpaşa Ceza hukuk büroları arayışında bulunan kişilere ilişkin önerilerimiz bulunmaktadır. Mustafakemalpaşa Ceza hukuk büroları ceza hukuku ile ilgili olan uzmanlık konusunda özellikle diğer avukatlık dallarından bundan sonra ceza hukuku dalına ağırlık gösteren vekillerin ilgilenmiş olduğu bir iş dalıdır. İş hayatımızda toplumumuz ceza hukuku ile ilgilenen vekillere ceza avukatı ağır ceza avukatı gibi tabirler kullanmaktadırlar. Oysaki hukuk mesleğimizde böyle bir kariyer ismi bulunmamaktadır. Ceza hukuku avukatı ismini kullanmak pek daha iyi olacaktır. Ceza hukukunda söz konusu davalılar içinde oluşan ya da isnat edilen bir suç konusuna ilişkin yargılama yapılmaktadır. Savcılık süresinde hakkında isnat edilen suçu işleyen kişiye şüpheli denilmektedir. Soruşturma sürecinin bitiminden sonrasında kovuşturma süresi dediğimiz dava aşamasında ise şüpheli olan tarafın ismi sanık olacaktır.

Sakarya, İstanbul, Kocaeli ve Bursa çevresinde hizmet veren Kolektif Hukuk ve Danışmanlık Bürosu olarak müvekkillerimize etkin hukuki danışmanlık ve dava takibi hizmeti sunmaktayız. Ceza hukuku, Boşanma hukuku, İcra hukuku bakımından dava takibi, hukuki danışmanlık ve sorularınız için aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz.

İletişim Kanallarımız

WhatsApp

0(541) 938 19 38

YASAL UYARI : Bu sitede yer alan tüm içerikler Kolektif Hukuk'a ait olup izinsiz olarak kopyalanması yasaktır. Sitemizde yer alan bilgiler müvekkil ve vekil ilişkisi oluşturmaya yönelik değildir.
Avukata Danışma