Nilüfer Ceza Hukuk Büroları

Nilüfer'de Nilüfer Ceza hukuk büroları aramasında bulunan kişiye ilişkin tavsiyelerimiz bulunmaktadır. Nilüfer Ceza hukuk büroları ceza hukuku ile ilgili olan uzmanlık konusunda hassaten diğer hukuk dallarından bundan sonra ceza hukuku dalına öncelik gösteren avukatların ilgilenmiş olduğu bir meslek dalıdır. Kariyer hayatımızda insanlarımız ceza hukuku ile ilgilenen vekillere ceza avukatı ağır ceza avukatı gibi tabirler kullanmaktadırlar. Oysaki hukuk kariyerimizde böyle bir meslek ismi bulunmamaktadır. Ceza hukuku avukatı ismini kullanmak pek daha profesyonelce olacaktır. Ceza hukukunda söz konusu davalılar aralarında oluşan ya da isnat edilen bir suç konusuna ilişkin yargılama yapılmaktadır. Savcılık süresinde hakkında isnat edilen suçu işleyen kişiye şüpheli denilmektedir. Sorgu sürecinin bitiminden sonrasında kovuşturma süresi dediğimiz dava aşamasında ise şüpheli olan tarafın ismi zanlı olacaktır.

Sakarya, İstanbul, Kocaeli ve Bursa çevresinde hizmet veren Kolektif Hukuk ve Danışmanlık Bürosu olarak müvekkillerimize etkin hukuki danışmanlık ve dava takibi hizmeti sunmaktayız. Ceza hukuku, Boşanma hukuku, İcra hukuku bakımından dava takibi, hukuki danışmanlık ve sorularınız için aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz.

İletişim Kanallarımız

WhatsApp

0(541) 938 19 38

YASAL UYARI : Bu sitede yer alan tüm içerikler Kolektif Hukuk'a ait olup izinsiz olarak kopyalanması yasaktır. Sitemizde yer alan bilgiler müvekkil ve vekil ilişkisi oluşturmaya yönelik değildir.
Avukata Danışma