Nilüfer Ceza Hukuk Büroları

Nilüfer'de Nilüfer Ceza hukuk büroları aramasında bulunan kişiye ilişkin tavsiyelerimiz bulunmaktadır. Nilüfer Ceza hukuk büroları ceza hukuku ile ilgili olan uzmanlık konusunda hassaten diğer hukuk dallarından bundan sonra ceza hukuku dalına öncelik gösteren avukatların ilgilenmiş olduğu bir meslek dalıdır. Kariyer hayatımızda insanlarımız ceza hukuku ile ilgilenen vekillere ceza avukatı ağır ceza avukatı gibi tabirler kullanmaktadırlar. Oysaki hukuk kariyerimizde böyle bir meslek ismi bulunmamaktadır. Ceza hukuku avukatı ismini kullanmak pek daha profesyonelce olacaktır. Ceza hukukunda söz konusu davalılar aralarında oluşan ya da isnat edilen bir suç konusuna ilişkin yargılama yapılmaktadır. Savcılık süresinde hakkında isnat edilen suçu işleyen kişiye şüpheli denilmektedir. Sorgu sürecinin bitiminden sonrasında kovuşturma süresi dediğimiz dava aşamasında ise şüpheli olan tarafın ismi zanlı olacaktır.

Kolektif Hukuk Bürosu

Sakarya, İstanbul, Kocaeli ve Bursa çevresinde hizmet veren Kolektif Hukuk ve Danışmanlık Bürosu olarak Müvekkil memnuniyeti odaklı, başarılı ve hızlı çözümlerimiz ile gizlilik prensibi içerisinde güvenilir hukuki danışmanlık ve dava sürecinize müdahil olma hizmeti sunmaktayız.

Ceza hukuku, Boşanma hukuku, Miras hukuku, İcra hukuku bakımından dava takibi, hukuki danışmanlık ve sorularınız için aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz.

HEMEN ARA WHATSAPP