Nilüfer İcra Hukuk Avukatı

Nilüfer İcra hukuk avukatı kimdir? Nilüfer İcra hukuku avukatı borçlu olan tarafın borcunu ödememesi halinde alacağının karşı taraftan nasıl tahsilatını yapabileceğini hukuksal yollara müracaat ederek mümkün olmasını sağlayacaktır. Aynı sürede da alacaklının bu icra durumunda çeşitli hukuksal olanakları bulunduğu yapılan takibe karşı borçlu tarafın borcunu yatırmaması halinde mallarının nasıl biçimde haczedilip nakit paraya çevrilebileceği gibi mevzular icra ve iflas hukuku dalının konusudur. Borcunu yatıramayan borçlu tarafın sahip olduğu borcunun alacaklının isteği üzerine, devlet zoru kullanılarak taşınır veya taşınmaz mülklerine direkt el konarak karşılanması sağlanır. İcra hukuku davalarından ne şekilde olumlu sonuçlanabileceği hakkında detaylı bilgi sadece ve sadece konusunda uzman icra ve iflas avukatları tarafından cevaplandırılabilir. Bu sebepten ötürü böyle bir durumda icra davasından evvel icra avukatı ile bağlantıya geçerek ne gibi haklarının olduğunu öğrenmek ayrıca alacağın tahsili sağlanmasında hangi yolların izlenmesi gerektiğine karar verilmesi bakımından önemlidir.

Kolektif Hukuk Bürosu

Sakarya, İstanbul, Kocaeli ve Bursa çevresinde hizmet veren Kolektif Hukuk ve Danışmanlık Bürosu olarak Müvekkil memnuniyeti odaklı, başarılı ve hızlı çözümlerimiz ile gizlilik prensibi içerisinde güvenilir hukuki danışmanlık ve dava sürecinize müdahil olma hizmeti sunmaktayız.

Ceza hukuku, Boşanma hukuku, Miras hukuku, İcra hukuku bakımından dava takibi, hukuki danışmanlık ve sorularınız için aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz.

HEMEN ARA WHATSAPP