Orhaneli Ceza Hukuk Büroları

Orhaneli'de Orhaneli Ceza hukuk büroları aramasında bulunan kişilere ilişkin tavsiyelerimiz bulunmaktadır. Orhaneli Ceza hukuk büroları ceza hukuku ile ilgili olan uzmanlık konusunda spesifik olarak diğer hukuk dallarından bundan sonra ceza hukuku dalına ağırlık gösteren avukatların ilgilenmiş olduğu bir iş dalıdır. Kariyer hayatımızda toplumumuz ceza hukuku ile ilgilenen avukatlara ceza avukatı ağır ceza avukatı gibi kelimeler kullanmaktadırlar. Halbuki avukatlık kariyerimizde böyle bir kariyer ismi bulunmamaktadır. Ceza hukuku avukatı ismini kullanmak pek daha profesyonelce olacaktır. Ceza hukukunda söz konusu taraflar aralarında oluşan ya da isnat edilen bir suç konusuna ilişkin karar yapılmaktadır. Savcılık aşamasında hakkında isnat edilen suçu karşılayabilen kişiye şüpheli denilmektedir. Sorgu sürecinin bitiminden sonrasında kovuşturma aşaması dediğimiz mahkeme süresinde ise şüpheli olan tarafın ismi sanık olacaktır.

Kolektif Hukuk Bürosu

Sakarya, İstanbul, Kocaeli ve Bursa çevresinde hizmet veren Kolektif Hukuk ve Danışmanlık Bürosu olarak Müvekkil memnuniyeti odaklı, başarılı ve hızlı çözümlerimiz ile gizlilik prensibi içerisinde güvenilir hukuki danışmanlık ve dava sürecinize müdahil olma hizmeti sunmaktayız.

Ceza hukuku, Boşanma hukuku, Miras hukuku, İcra hukuku bakımından dava takibi, hukuki danışmanlık ve sorularınız için aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz.

HEMEN ARA WHATSAPP