Osmangazi Ceza Hukuk Büroları

Osmangazi'da Osmangazi Ceza hukuk büroları aramasında bulunan kişilere ilişkin önerilerimiz olmaktadır. Osmangazi Ceza hukuk büroları ceza hukuku ile ilgili olan uzmanlık konusunda bilhassa diğer hukuk dallarından bundan sonra ceza hukuku dalına ağırlık gösteren avukatların ilgilenmiş olduğu bir iş dalıdır. Kariyer hayatımızda insanlarımız ceza hukuku ile ilgilenen vekillere ceza avukatı ağır ceza avukatı gibi kelimeler kullanmaktadırlar. Maalesef avukatlık mesleğimizde böyle bir meslek ismi bulunmamaktadır. Ceza hukuku avukatı ismini kullanmak pek daha gerçekçi olacaktır. Ceza hukukunda söz konusu davalılar arasında oluşan ya da isnat edilen bir suç konusuna ilişkin hüküm yapılmaktadır. Savcılık aşamasında hakkında isnat edilen suçu işleyen kişilere şüpheli denilmektedir. Soruşturma sürecinin bitiminden sonrasında kovuşturma süresi dediğimiz mahkeme süresinde ise şüpheli olan tarafın ismi zanlı olacaktır.

Kolektif Hukuk Bürosu

Sakarya, İstanbul, Kocaeli ve Bursa çevresinde hizmet veren Kolektif Hukuk ve Danışmanlık Bürosu olarak Müvekkil memnuniyeti odaklı, başarılı ve hızlı çözümlerimiz ile gizlilik prensibi içerisinde güvenilir hukuki danışmanlık ve dava sürecinize müdahil olma hizmeti sunmaktayız.

Ceza hukuku, Boşanma hukuku, Miras hukuku, İcra hukuku bakımından dava takibi, hukuki danışmanlık ve sorularınız için aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz.

HEMEN ARA WHATSAPP