Osmangazi İcra Dosyası Kapama

Osmangazi İcra dosyası kapama işlemini gerçekleştirmek isteyen borçlu taraf, Önceden hakkında başlamış olan icra emrinde belirtilmiş olacak alacak kalemlerinin yatırılmış olması gerekmektedir. Osmangazi Borcunuzu ödemeden öncesinde alacaklı olan taraf ya da vekili ile konuşma yapmış olmanız durumunda ödenecek borç miktarında indirim olanağı sağlanabilir. Anlaşmaya varılan ödeme miktarının ödenmiş olması doğrultusunda alacaklı tarafın herhangi bir alacağının kalmadığını belirtecek biçimde Uyap sistemi üzerinden borcu yoktur talebi göndermiş olması neticesinde borçlu tarafın tahsil harcını yatırmasıyla taşınır, taşınmaz malvarlığı bulunması durumunda haciz fekki işlemleri yapılarak dosya işlemden kaldırılır. Bu şekilde borçlunun borcu sona ermekle birlikte icra dosyası kapanmış olur.

Sakarya, İstanbul, Kocaeli ve Bursa çevresinde hizmet veren Kolektif Hukuk ve Danışmanlık Bürosu olarak müvekkillerimize etkin hukuki danışmanlık ve dava takibi hizmeti sunmaktayız. Ceza hukuku, Boşanma hukuku, İcra hukuku bakımından dava takibi, hukuki danışmanlık ve sorularınız için aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz.

İletişim Kanallarımız

WhatsApp

0(541) 938 19 38

YASAL UYARI : Bu sitede yer alan tüm içerikler Kolektif Hukuk'a ait olup izinsiz olarak kopyalanması yasaktır. Sitemizde yer alan bilgiler müvekkil ve vekil ilişkisi oluşturmaya yönelik değildir.
Avukata Danışma