Tuzla İcra Dosyası Kapama

Tuzla İcra dosyası kapama işlemini gerçekleştirmek isteyen borçlu taraf, Önceden hakkında açılmış olan icra emrinde belirtilmiş olacak alacak kalemlerinin yatırılmış olması gerekmektedir. Tuzla Borcunuzu ödemeden öncesinde alacaklı olan taraf ya da vekili ile konuşma gerçekleştirmiş olmanız durumunda ödenecek borç tutarında düşürme olanağı sağlanabilir. Anlaşmaya varılan ödeme miktarının ödenmiş olması neticesinde alacaklı tarafın herhangi bir alacağının kalmadığını belirtecek biçimde Uyap sistemi üzerinden borcu yoktur talebi yollamış olması neticesinde borçlu tarafın tahsil harcını yatırmasıyla taşınır, taşınmaz malvarlığı bulunması durumunda haciz fekki işlemleri yapılarak dosya işlemden kaldırılır. Bu şekilde borçlunun borcu sona ermekle birlikte icra dosyası kapanmış olur.

Kolektif Hukuk Bürosu

Sakarya, İstanbul, Kocaeli ve Bursa çevresinde hizmet veren Kolektif Hukuk ve Danışmanlık Bürosu olarak Müvekkil memnuniyeti odaklı, başarılı ve hızlı çözümlerimiz ile gizlilik prensibi içerisinde güvenilir hukuki danışmanlık ve dava sürecinize müdahil olma hizmeti sunmaktayız.

Ceza hukuku, Boşanma hukuku, Miras hukuku, İcra hukuku bakımından dava takibi, hukuki danışmanlık ve sorularınız için aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz.

HEMEN ARA WHATSAPP