Yenişehir Ceza Hukuk Büroları

Yenişehir'de Yenişehir Ceza hukuk büroları arayışında bulunan kişiye ilişkin önerilerimiz bulunmaktadır. Yenişehir Ceza hukuk büroları ceza hukuku ile ilgili olan uzmanlık konusunda hassaten diğer avukatlık dallarından bundan sonra ceza hukuku dalına ağırlık gösteren vekillerin ilgilenmiş olduğu bir kariyer dalıdır. Kariyer hayatımızda insanlarımız ceza hukuku ile ilgilenen avukatlara ceza avukatı ağır ceza avukatı gibi kelimeler kullanmaktadırlar. Oysaki avukatlık kariyerimizde böyle bir meslek ismi bulunmamaktadır. Ceza hukuku avukatı ismini kullanmak pek daha kolay olacaktır. Ceza hukukunda söz konusu taraflar aralarında oluşan ya da isnat edilen bir suç konusuna ilişkin hüküm yapılmaktadır. Savcılık süresinde hakkında isnat edilen suçu işleyen kişilere şüpheli denilmektedir. Soruşturma sürecinin bitiminden sonrasında kovuşturma süresi dediğimiz dava süresinde ise şüpheli olan tarafın ismi zanlı olacaktır.

Kolektif Hukuk Bürosu

Sakarya, İstanbul, Kocaeli ve Bursa çevresinde hizmet veren Kolektif Hukuk ve Danışmanlık Bürosu olarak Müvekkil memnuniyeti odaklı, başarılı ve hızlı çözümlerimiz ile gizlilik prensibi içerisinde güvenilir hukuki danışmanlık ve dava sürecinize müdahil olma hizmeti sunmaktayız.

Ceza hukuku, Boşanma hukuku, Miras hukuku, İcra hukuku bakımından dava takibi, hukuki danışmanlık ve sorularınız için aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz.

HEMEN ARA WHATSAPP