Yenişehir Haciz Kaldırma

Yenişehir'de Haciz kaldırma denildiğinde, borçlu şahıs için açılan icra takibine dayanarak taşınır ya da taşınmaz malvarlığına dair haciz kaldırma işleminin yapılabilmesi için netleşen icra emrine dair borçlu olan şahıs ya da kurumun haciz kaldırma işlemi talebinde bulunabilmesi için açılmış olan icra takibine istinaden icra emrinde belirtilen alacak kalemlerinin ödenmesi ile birlikte dosyanın kapatılıp infaz olunabilmesi için de tahsil harcının ödenmesi gerekmektir. Sırasıyla anlatmış olduğumuz işlemlerin yapılması neticesinde haciz kaldırma işlemi gerçekleşmiş olacaktır. Borçlu olan şahıs ya da kurum bu şekilde haciz kaldırma işlemini yapmış olacaktır.

Sakarya, İstanbul, Kocaeli ve Bursa çevresinde hizmet veren Kolektif Hukuk ve Danışmanlık Bürosu olarak müvekkillerimize etkin hukuki danışmanlık ve dava takibi hizmeti sunmaktayız. Ceza hukuku, Boşanma hukuku, İcra hukuku bakımından dava takibi, hukuki danışmanlık ve sorularınız için aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz.

İletişim Kanallarımız

WhatsApp

0(541) 938 19 38

YASAL UYARI : Bu sitede yer alan tüm içerikler Kolektif Hukuk'a ait olup izinsiz olarak kopyalanması yasaktır. Sitemizde yer alan bilgiler müvekkil ve vekil ilişkisi oluşturmaya yönelik değildir.
Avukata Danışma