Yenişehir Hukuk Ofisi

Kolektif hukuk ofisi olarak Yenişehir ilinde faaliyet göstermekteyiz. Yenişehir Hukuk ofisi aramasında olduğunuzda yapmanız gereken ilk şey söz konusu yasal probleminize ilişkin olarak alanında yetkin hukuk ofisi ile görüşme gerçekleştirmiş olmanızdır. Tavsiyemiz yasal sorununuza ilişkin konuşmalarınızı bizatihi hukuk ofisine giderek karşılıklı konuşma gerçekleştirmeniz yönünde olacaktır. Sayesinde detaylıca izahında bulunabileceğiniz gibi yasal probleminize dair elinizde bulunan evrak, belge vd. delil niteliğine sahip evraklarınızın avukat vasıtasıyla incelenmesi doğrultusunda karar süreciniz nasıl, ne biçimde olması gerektiği konusunda düşünce sahibi olabileceksiniz. Yasalarımızda vazifeli ve yetkili mahkeme belirleme konusu Hukuk Muhakemesi kanununda belirgin düzenlenmiştir. Sadece bu durumu dahi göz ardı etmeniz halinde açılacak olan duruşmanızın ilgili dava tarafından reddine hüküm verilmesi suretiyle duruşmanızın işlemden kaldırılmasına belge olacaktır.

Sakarya, İstanbul, Kocaeli ve Bursa çevresinde hizmet veren Kolektif Hukuk ve Danışmanlık Bürosu olarak müvekkillerimize etkin hukuki danışmanlık ve dava takibi hizmeti sunmaktayız. Ceza hukuku, Boşanma hukuku, İcra hukuku bakımından dava takibi, hukuki danışmanlık ve sorularınız için aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz.

İletişim Kanallarımız

WhatsApp

0(541) 938 19 38

YASAL UYARI : Bu sitede yer alan tüm içerikler Kolektif Hukuk'a ait olup izinsiz olarak kopyalanması yasaktır. Sitemizde yer alan bilgiler müvekkil ve vekil ilişkisi oluşturmaya yönelik değildir.
Avukata Danışma