Yıldırım Ceza Hukuk Büroları

Yıldırım'da Yıldırım Ceza hukuk büroları aramasında bulunan kişilere ilişkin tavsiyelerimiz olmaktadır. Yıldırım Ceza hukuk büroları ceza hukuku ile ilgili olan uzmanlık konusunda özellikle diğer hukuk dallarından bundan sonra ceza hukuku dalına öncelik gösteren avukatların ilgilenmiş olduğu bir meslek dalıdır. İş hayatımızda vatandaşlarımız ceza hukuku ile ilgilenen vekillere ceza avukatı ağır ceza avukatı gibi tabirler kullanmaktadırlar. Halbuki hukuk kariyerimizde böyle bir kariyer ismi bulunmamaktadır. Ceza hukuku avukatı ismini kullanmak pek daha gerçekçi olacaktır. Ceza hukukunda söz konusu davalılar içinde oluşan ya da isnat edilen bir suç konusuna ilişkin hüküm yapılmaktadır. Savcılık süresinde hakkında isnat edilen suçu sağlayan kişiye şüpheli denilmektedir. Sorgu aşamasının bitiminden sonrasında kovuşturma süresi dediğimiz mahkeme aşamasında ise şüpheli olan tarafın ismi zanlı olacaktır.

Kolektif Hukuk Bürosu

Sakarya, İstanbul, Kocaeli ve Bursa çevresinde hizmet veren Kolektif Hukuk ve Danışmanlık Bürosu olarak Müvekkil memnuniyeti odaklı, başarılı ve hızlı çözümlerimiz ile gizlilik prensibi içerisinde güvenilir hukuki danışmanlık ve dava sürecinize müdahil olma hizmeti sunmaktayız.

Ceza hukuku, Boşanma hukuku, Miras hukuku, İcra hukuku bakımından dava takibi, hukuki danışmanlık ve sorularınız için aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz.

HEMEN ARA WHATSAPP