Yıldırım Hukuk Ofisi

Kolektif hukuk ofisi olarak Yıldırım ilinde hizmet veriyoruz. Yıldırım Hukuk ofisi aramasında bulunduğunuzda yapmanız gereken ilk şey söz konusu hukuki sorununuza ilişkin olarak bölümünde yetkin hukuk ofisi ile görüşme gerçekleştirmiş olmanızdır. Tavsiyemiz yasal probleminize ilişkin konuşmalarınızı bizatihi hukuk ofisine giderek karşılıklı görüşme gerçekleştirmeniz yönünde olacaktır. Aracılığıyla detaylıca açıklamasında bulunabileceğiniz gibi hukuki sorununuza ilişkin elinizde bulunan evrak, belge vd. kanıt niteliğine sahip evraklarınızın vekil aracılığıyla incelenmesi neticesinde karar süreciniz nasıl, ne şekilde olması gerektiği konusunda fikir sahibi olabileceksiniz. Yasalarımızda vazifeli ve yetkili dava belirleme konusu Hukuk Muhakemesi kanununda belirgin düzenlenmiştir. Yalnız bu durumu dahi göz ardı etmeniz halinde açılacak olan davanızın ilgili mahkeme tarafından reddine hüküm verilmesi biçimiyle davanızın işlemden kaldırılmasına belge olacaktır.

Kolektif Hukuk Bürosu

Sakarya, İstanbul, Kocaeli ve Bursa çevresinde hizmet veren Kolektif Hukuk ve Danışmanlık Bürosu olarak Müvekkil memnuniyeti odaklı, başarılı ve hızlı çözümlerimiz ile gizlilik prensibi içerisinde güvenilir hukuki danışmanlık ve dava sürecinize müdahil olma hizmeti sunmaktayız.

Ceza hukuku, Boşanma hukuku, Miras hukuku, İcra hukuku bakımından dava takibi, hukuki danışmanlık ve sorularınız için aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz.

HEMEN ARA WHATSAPP