Yıldırım İcra Dosyası Kapama

Yıldırım İcra dosyası kapama işlemini yapmak isteyen borçlu taraf, Önceden hakkında açılmış olan icra emrinde belirtilmiş olacak alacak kalemlerinin yatırılmış olması gerekmektedir. Yıldırım Borcunuzu yatırmadan öncesinde alacaklı olan taraf ya da vekili ile konuşma yapmış olmanız durumunda ödenecek borç miktarında düşürme imkanı sağlanabilir. Mutabakata varılan ödeme tutarının yatırılmış olması ışığında alacaklı tarafın herhangi bir alacağının kalmadığını belirtecek şekilde Uyap sistemi üzerinden borcu yoktur talebi göndermiş olması neticesinde borçlu tarafın tahsil harcını yatırmasıyla taşınır, taşınmaz malvarlığı olması durumunda haciz fekki işlemleri yapılarak dosya işlemden kaldırılır. Bu şekilde borçlunun borcu sona ermekle birlikte icra dosyası kapanmış olur.

Kolektif Hukuk Bürosu

Sakarya, İstanbul, Kocaeli ve Bursa çevresinde hizmet veren Kolektif Hukuk ve Danışmanlık Bürosu olarak Müvekkil memnuniyeti odaklı, başarılı ve hızlı çözümlerimiz ile gizlilik prensibi içerisinde güvenilir hukuki danışmanlık ve dava sürecinize müdahil olma hizmeti sunmaktayız.

Ceza hukuku, Boşanma hukuku, Miras hukuku, İcra hukuku bakımından dava takibi, hukuki danışmanlık ve sorularınız için aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz.

HEMEN ARA WHATSAPP