Ataşehir Hukuk Ofisi

Kolektif hukuk ofisi olarak Ataşehir ilinde müşteri deneyimi vermekteyiz. Ataşehir Hukuk ofisi arayışında bulunduğunuzda yapmanız gereken ilk şey söz konusu hukuki sorununuza ilişkin olarak bölümünde yetkin hukuk ofisi ile görüşme yapmış olmanızdır. Tavsiyemiz yasal probleminize ilişkin konuşmalarınızı kendiliğinden hukuk ofisine giderek yüz yüze konuşma gerçekleştirmeniz yönünde olacaktır. Bu sayede detaylıca açıklamasında bulunabileceğiniz gibi yasal sorununuza başvuru elinizde bulunan dosya, belge vd. delil niteliğine sahip evraklarınızın avukat aracılığıyla incelenmesi neticesinde karar süreciniz nasıl, ne biçimde olması gerektiği konusunda fikir sahibi olabileceksiniz. Yasalarımızda vazifeli ve yetkili mahkeme belirleme konusu Hukuk Muhakemesi kanununda net düzenlenmiştir. Yalnız bu durumu dahi göz ardı etmeniz halinde açılacak olan duruşmanızın ilgili mahkeme tarafından reddine yargılama verilmesi biçimiyle duruşmanızın işlemden kaldırılmasına belge olacaktır.

Kolektif Hukuk Bürosu

Sakarya, İstanbul, Kocaeli ve Bursa çevresinde hizmet veren Kolektif Hukuk ve Danışmanlık Bürosu olarak Müvekkil memnuniyeti odaklı, başarılı ve hızlı çözümlerimiz ile gizlilik prensibi içerisinde güvenilir hukuki danışmanlık ve dava sürecinize müdahil olma hizmeti sunmaktayız.

Ceza hukuku, Boşanma hukuku, Miras hukuku, İcra hukuku bakımından dava takibi, hukuki danışmanlık ve sorularınız için aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz.

HEMEN ARA WHATSAPP