İstanbul Hukuk Ofisi

Kolektif hukuk ofisi olarak İstanbul ilinde hizmet sunmaktayız. İstanbul Hukuk ofisi aramasında bulunduğunuzda yapmanız gereken ilk şey söz konusu yasal sorununuza ilişkin olarak alanında yetkin hukuk ofisi ile görüşme yapmış olmanızdır. Tavsiyemiz yasal sorununuza ilişkin görüşmelerinizi kendiliğinden hukuk ofisine giderek karşılıklı konuşma gerçekleştirmeniz yönünde olacaktır. Sayesinde detaylıca izahında bulunabileceğiniz gibi yasal sorununuza dair elinizde bulunan evrak, belge vd. kanıt niteliğine sahip evraklarınızın avukat aracılığıyla incelenmesi neticesinde karar süreciniz nasıl, ne şekilde olması gerektiği konusunda düşünce sahibi olabileceksiniz. Hukukumuzda vazifeli ve yetkili mahkeme belirleme konusu Hukuk Muhakemesi kanununda açıkça düzenlenmiştir. Sadece bu durumu dahi göz ardı etmeniz halinde açılacak olan davanızın ilgili mahkeme tarafından reddine karar verilmesi biçimiyle davanızın işlemden kaldırılmasına belge olacaktır.

Kolektif Hukuk Bürosu

Sakarya, İstanbul, Kocaeli ve Bursa çevresinde hizmet veren Kolektif Hukuk ve Danışmanlık Bürosu olarak Müvekkil memnuniyeti odaklı, başarılı ve hızlı çözümlerimiz ile gizlilik prensibi içerisinde güvenilir hukuki danışmanlık ve dava sürecinize müdahil olma hizmeti sunmaktayız.

Ceza hukuku, Boşanma hukuku, Miras hukuku, İcra hukuku bakımından dava takibi, hukuki danışmanlık ve sorularınız için aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz.

HEMEN ARA WHATSAPP