Büyükorhan Asliye Ceza Avukatı

Büyükorhan Asliye ceza avukatı kime denir? Büyükorhan Asliye ceza avukatının işi nedir? Büyükorhan Asliye ceza avukatı gerçekte Asliye Ceza mahkemelerinde işlenen ceza yargılamaları sürecinde avukatlık faaliyetini yerine getiren ağır ceza hukuku konusunda ilgili olan avukatlardır. Asliye ceza mahkemesinde işlenen sıklıkla karşılaşılan suç türlerini başlıca anlatacak olduğumuzda: Tehdit suçu, Hakaret suçu, Şantaj suçu, Özel hayatın gizliliği ihlal suçu, Kasten yaralama suçu vd. olmak üzere çeşitli suçlar bulunmaktadır. Suçların şikayete tabi olup olmamaları önem arz etmektedir. Zira şikayete tabi tutulan suçlara ilişkin olarak şikayetçi ve sanık arasında yaşanılan söz konusu durumda aralarındaki söz konusu ihtilafa ilişkin uzlaşacak olduklarında dava bittiğinde herhangi bir cezai müeyyide ile karşılaşma durumu olmayacağı gibi sanki hiç böyle bir suç işlenmemiş gibi hüküm ve sonuç doğuracaktır. Bundan dolayıdır ki işlenmiş olan suçların şikayete tabi tutulup tutulmadığı kıymet arz etmektedir.

Kolektif Hukuk Bürosu

Sakarya, İstanbul, Kocaeli ve Bursa çevresinde hizmet veren Kolektif Hukuk ve Danışmanlık Bürosu olarak Müvekkil memnuniyeti odaklı, başarılı ve hızlı çözümlerimiz ile gizlilik prensibi içerisinde güvenilir hukuki danışmanlık ve dava sürecinize müdahil olma hizmeti sunmaktayız.

Ceza hukuku, Boşanma hukuku, Miras hukuku, İcra hukuku bakımından dava takibi, hukuki danışmanlık ve sorularınız için aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz.

HEMEN ARA WHATSAPP