Bursa Asliye Ceza Avukatı

Bursa Asliye ceza avukatı kimdir? Bursa'nın Bursa ilçesinde Asliye ceza avukatı ne hizmeti verir? Bursa Asliye ceza avukatı gerçekte Asliye Ceza mahkemelerinde görülen ceza yargılamaları sürecinde avukatlık hizmetini yerine getiren ağır ceza hukuku konusunda bilgili olan avukatlardır. Asliye ceza mahkemesinde görülen başlıca suçlar: Tehdit suçu, Hakaret suçu, Şantaj suçu, Özel hayatın gizliliği ihlal suçu, Kasten yaralama suç vb. suçlar bulunmaktadır. Suçların şikayete tabi olup olmamaları büyük önem arz etmektedir. Şikayete tabi olan suçlara ilişkin olarak kişiler arasında uzlaşma olduklarında mahkeme sonucunda hiç böyle bir suç işlenmemiş gibi sonuç doğuracaktır. O yüzden işlenmiş olan suçların şikayete tabi olup olmamaları kıymet arz etmektedir.

Sakarya, İstanbul, Kocaeli ve Bursa çevresinde hizmet veren Kolektif Hukuk ve Danışmanlık Bürosu olarak müvekkillerimize etkin hukuki danışmanlık ve dava takibi hizmeti sunmaktayız. Ceza hukuku, Boşanma hukuku, İcra hukuku bakımından dava takibi, hukuki danışmanlık ve sorularınız için aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz.

İletişim Kanallarımız

WhatsApp

0(541) 938 19 38

YASAL UYARI : Bu sitede yer alan tüm içerikler Kolektif Hukuk'a ait olup izinsiz olarak kopyalanması yasaktır. Sitemizde yer alan bilgiler müvekkil ve vekil ilişkisi oluşturmaya yönelik değildir.
Avukata Danışma