Büyükorhan Avukatlık Danışma Ücreti

Bursa'nın Büyükorhan ilçesinde Avukatlık danışma ücreti neye göre belirlenir? Büyükorhan Avukatlık danışma ücreti insanların söz konusu olan yasal probleme ilişkin olarak ne yapılması gerektiğini saptamak ve kendilerine yasal bilgiler paylaşmak kaydıyla ilgili problemi tespit ederek çözüm bulunması sağlanır. Avukatlık Kanunu 164. Maddede inanılır belirtildiği üzere her türlü hukuki danışmada bulunma, hukuki iş ve işlemler, takip yapmanın ücrete tabi olduğu yönündedir. Şayet hukuk ödemesi alınmadan bir iş yapılacak olursa bu durumu yazılı olarak baroya iletmek zorundadır. Bu yüzden avukatlar ücretsiz danışma servisi de dâhil olmak üzere ücret karşılığı olmadan vazifelerini yapamazlar. Hatta sürekli olacak biçimde ücretsiz danışma hizmeti veren vekilin, iş arkadaşlarına karşı haksız çekişme yaratmış olacaktır. Hukuk mesleğinin onur ve disiplinine, avukatlık haklarına aykırı davranmış olacaktır. bundan dolayıdır ki baro aracılığıyla idari yaptırıma çarptırılması mümkündür.

Kolektif Hukuk Bürosu

Sakarya, İstanbul, Kocaeli ve Bursa çevresinde hizmet veren Kolektif Hukuk ve Danışmanlık Bürosu olarak Müvekkil memnuniyeti odaklı, başarılı ve hızlı çözümlerimiz ile gizlilik prensibi içerisinde güvenilir hukuki danışmanlık ve dava sürecinize müdahil olma hizmeti sunmaktayız.

Ceza hukuku, Boşanma hukuku, Miras hukuku, İcra hukuku bakımından dava takibi, hukuki danışmanlık ve sorularınız için aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz.

HEMEN ARA WHATSAPP