Esenyurt Hukuk Ofisi

Kolektif hukuk ofisi olarak Esenyurt ilinde müşteri deneyimi vermekteyiz. Esenyurt Hukuk ofisi arayışında bulunduğunuzda yapmanız gereken ilk şey söz konusu yasal sorununuza ilişkin olarak alanında yetkin hukuk ofisi ile görüşme gerçekleştirmiş olmanızdır. Önerimiz hukuki sorununuza ilişkin konuşmalarınızı kendiliğinden hukuk ofisine giderek karşılıklı konuşma gerçekleştirmeniz yönünde olacaktır. Böylece detaylıca izahında bulunabileceğiniz gibi yasal sorununuza ilişkin elinizde bulunan evrak, belge vd. kanıt niteliğine haiz evraklarınızın vekil aracılığıyla incelenmesi neticesinde hüküm süreciniz nasıl, ne şekilde olması gerektiği konusunda fikir sahibi olabileceksiniz. Yasalarımızda görevli ve yetkili dava belirleme konusu Hukuk Muhakemesi kanununda net düzenlenmiştir. Sadece bu durumu dahi göz ardı etmeniz halinde açılacak olan duruşmanızın ilgili dava tarafından reddine hüküm verilmesi suretiyle duruşmanızın işlemden kaldırılmasına belge olacaktır.

Kolektif Hukuk Bürosu

Sakarya, İstanbul, Kocaeli ve Bursa çevresinde hizmet veren Kolektif Hukuk ve Danışmanlık Bürosu olarak Müvekkil memnuniyeti odaklı, başarılı ve hızlı çözümlerimiz ile gizlilik prensibi içerisinde güvenilir hukuki danışmanlık ve dava sürecinize müdahil olma hizmeti sunmaktayız.

Ceza hukuku, Boşanma hukuku, Miras hukuku, İcra hukuku bakımından dava takibi, hukuki danışmanlık ve sorularınız için aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz.

HEMEN ARA WHATSAPP