Gemlik Araç Haczi Kaldırma

Gemlik Aracında haczi içeren kişilerin, borcu kabullenmesi durumunda en yakın icra dairesine giderek istenilen mevlayı ödemesi durumunda haczi işlemlerinin kalkmasını sağlayacaktır. Noter kanalı ile taşıtın maliki olan şahıs taşıtını bir başkasına satmak istemesi durumunda taşıtın üzerinde haciz bulunmaması gerekmektedir. dairesine satmak isteyen istenilen taşıtın üzerinde haciz işlemi bulunmaması gerekmektedir. Yukarıda ilk bulunan işlemlerin gerçekleşmesi olarak taşıtını gerekmektedir. Yoksa taşıt üstünde barındıran haciz kalkmayacaktır.

Sakarya, İstanbul, Kocaeli ve Bursa çevresinde hizmet veren Kolektif Hukuk ve Danışmanlık Bürosu olarak müvekkillerimize etkin hukuki danışmanlık ve dava takibi hizmeti sunmaktayız. Ceza hukuku, Boşanma hukuku, İcra hukuku bakımından dava takibi, hukuki danışmanlık ve sorularınız için aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz.

İletişim Kanallarımız

WhatsApp

0(541) 938 19 38

YASAL UYARI : Bu sitede yer alan tüm içerikler Kolektif Hukuk'a ait olup izinsiz olarak kopyalanması yasaktır. Sitemizde yer alan bilgiler müvekkil ve vekil ilişkisi oluşturmaya yönelik değildir.
Avukata Danışma