Bursa Araç Haczi Kaldırma

Bursa araç haczi kaldırma işlemini yapmak isteyen icra takibi borçlusu taşıtına haczi konulan borçlu kişi borcunu kabul etmiş olması durumunda, icra takibinin gerçekleştiği icra dairesine ya da bulunduğu yerdeki en yakın icra dairesine giderek; istenilen mevlayı dosya kapak hesabı yapılması neticesinde eksiksiz olarak ödemesi durumunda araba üzerindeki haczi iptalini sağlayacaktır. Noter kanalı ile taşıtın maliki olan kişi aracını bir başkasına satmak istemesi durumunda taşıtın üzerinde haciz bulunmaması gerekmektedir. kişi satmak isteyen giderek taşıtın üzerinde haciz işlemi bulunmaması gerekmektedir. Yukarıda ilk bulunan işlemlerin yapılması olarak aracını gerekmektedir. Aksi durumda taşıtın üzerinde içeren haczin kaldırılması mümkün olmayacaktır.

Kolektif Hukuk Bürosu

Sakarya, İstanbul, Kocaeli ve Bursa çevresinde hizmet veren Kolektif Hukuk ve Danışmanlık Bürosu olarak Müvekkil memnuniyeti odaklı, başarılı ve hızlı çözümlerimiz ile gizlilik prensibi içerisinde güvenilir hukuki danışmanlık ve dava sürecinize müdahil olma hizmeti sunmaktayız.

Ceza hukuku, Boşanma hukuku, Miras hukuku, İcra hukuku bakımından dava takibi, hukuki danışmanlık ve sorularınız için aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz.

HEMEN ARA WHATSAPP