Gölcük Hukuk Ofisi

Kolektif hukuk ofisi olarak Gölcük ilinde faaliyet sağlıyoruz. Gölcük Hukuk ofisi aramasında bulunduğunuzda yapmanız gereken ilk şey söz konusu yasal probleminize ilişkin olarak alanında yetkin hukuk ofisi ile görüşme yapmış olmanızdır. Tavsiyemiz hukuki probleminize ilişkin görüşmelerinizi bizatihi hukuk ofisine giderek yüz yüze konuşma gerçekleştirmeniz yönünde olacaktır. Sayesinde detaylıca açıklamasında bulunabileceğiniz gibi hukuki sorununuza başvuru elinizde bulunan dosya, doküman vd. delil niteliğine haiz evraklarınızın avukat tarafından incelenmesi doğrultusunda karar süreciniz nasıl, ne şekilde olması gerektiği konusunda düşünce sahibi olabileceksiniz. Hukukumuzda görevli ve yetkili dava belirleme konusu Hukuk Muhakemesi kanununda açıkça düzenlenmiştir. Sadece bu durumu dahi göz ardı etmeniz halinde açılacak olan duruşmanızın ilgili mahkeme tarafından reddine yargılama verilmesi suretiyle duruşmanızın işlemden kaldırılmasına doküman olacaktır.

Sakarya, İstanbul, Kocaeli ve Bursa çevresinde hizmet veren Kolektif Hukuk ve Danışmanlık Bürosu olarak müvekkillerimize etkin hukuki danışmanlık ve dava takibi hizmeti sunmaktayız. Ceza hukuku, Boşanma hukuku, İcra hukuku bakımından dava takibi, hukuki danışmanlık ve sorularınız için aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz.

İletişim Kanallarımız

WhatsApp

0(541) 938 19 38

YASAL UYARI : Bu sitede yer alan tüm içerikler Kolektif Hukuk'a ait olup izinsiz olarak kopyalanması yasaktır. Sitemizde yer alan bilgiler müvekkil ve vekil ilişkisi oluşturmaya yönelik değildir.
Avukata Danışma