Gürsu Araç Haczi Kaldırma

Gürsu Aracında haczi bulunan kişilerin, borcu kabul etmesi durumunda en yakın icra binasına giderek istenilen miktarı ödemesi durumunda haczi işlemlerinin iptalini sağlayacaktır. Noter kanalı ile aracın maliki olan şahıs taşıtını bir başkasına satmak istemesi durumunda aracın üzerinde haciz bulunmaması gerekmektedir. binasına satmak isteyen istenilen aracın üzerinde haciz işlemi bulunmaması gerekmektedir. O yüzden yukarıda anlaşılır izahında bulunulmuş olan işlemlerin ilk olarak gerçekleşmesi gerekmektedir. Aksi durumda taşıtın üzerinde bulunan haczin kaldırılması mümkün olmayacaktır.

Kolektif Hukuk Bürosu

Sakarya, İstanbul, Kocaeli ve Bursa çevresinde hizmet veren Kolektif Hukuk ve Danışmanlık Bürosu olarak Müvekkil memnuniyeti odaklı, başarılı ve hızlı çözümlerimiz ile gizlilik prensibi içerisinde güvenilir hukuki danışmanlık ve dava sürecinize müdahil olma hizmeti sunmaktayız.

Ceza hukuku, Boşanma hukuku, Miras hukuku, İcra hukuku bakımından dava takibi, hukuki danışmanlık ve sorularınız için aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz.

HEMEN ARA WHATSAPP