Gürsu Asliye Ceza Avukatı

Gürsu Asliye ceza avukatı kime denir? Bursa'nın Gürsu ilçesinde Asliye ceza avukatı ne iş yapar? Asliye ceza mahkemelerinde işlenen ceza yargılamaları süresince avukatlık servisi veren avukatlara Gürsu asliye ceza avukatı denir. Asliye ceza mahkemesinde işlenen sıklıkla karşılaşılan suç çeşitlerini başlıca anlatacak olduğumuzda: Tehdit suçu, Hakaret suçu, Şantaj suçu, Özel hayatın gizliliği ihlal suçu, Kasten yaralama suçu vd. olmak üzere çeşitli suçlar bulunmaktadır. Suçların şikayete tabi olup olmamaları büyük önem arz etmektedir. Şikayete tabi olan suçlara ilişkin olarak bireyler arasında uzlaşma olduğunda mahkeme sonucunda hiç böyle bir suç işlenmemiş gibi sonuç doğuracaktır. O yüzden işlenmiş olan suçların şikayete tabi tutulup tutulmadığı büyük önem arz etmektedir.

Sakarya, İstanbul, Kocaeli ve Bursa çevresinde hizmet veren Kolektif Hukuk ve Danışmanlık Bürosu olarak müvekkillerimize etkin hukuki danışmanlık ve dava takibi hizmeti sunmaktayız. Ceza hukuku, Boşanma hukuku, İcra hukuku bakımından dava takibi, hukuki danışmanlık ve sorularınız için aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz.

İletişim Kanallarımız

WhatsApp

0(541) 938 19 38

YASAL UYARI : Bu sitede yer alan tüm içerikler Kolektif Hukuk'a ait olup izinsiz olarak kopyalanması yasaktır. Sitemizde yer alan bilgiler müvekkil ve vekil ilişkisi oluşturmaya yönelik değildir.
Avukata Danışma