Gürsu Avukat Numarası

Gürsu Avukat Numarasına ulaşmak artık çok pratiktir. Günümüz teknolojisindeki gelişmeler ile birlikte Gürsu avukat numarası için avukatın bağlı olmuş olduğu ilgili barodan telefonu talep edilebileceği gibi sisteme kayıtlı internet adresi üzerinden de iletişim bilgilerini arayarak ulaşım yapılabilmektedir. İnternet sitesi üzerinde çoğu Gürsu avukat numarasını KVKK nedeniyle saklamaktadır. Avukatlar kendilerini tanıyan kişilerle avukat numarasını paylaşmaktadırlar. Bu da pek doğal durumdur. Zira her dava için avukatı arayan çok kişi vardır. Bilinmeli ki avukatlar bilgileri ile para kazanmaktadırlar. Türkiye Barolar Birliği’nin de doğruluğu yüksek bildirdiği üzere hukuki danışmanlık hizmeti ücrete tabidir.

Sakarya, İstanbul, Kocaeli ve Bursa çevresinde hizmet veren Kolektif Hukuk ve Danışmanlık Bürosu olarak müvekkillerimize etkin hukuki danışmanlık ve dava takibi hizmeti sunmaktayız. Ceza hukuku, Boşanma hukuku, İcra hukuku bakımından dava takibi, hukuki danışmanlık ve sorularınız için aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz.

İletişim Kanallarımız

WhatsApp

0(541) 938 19 38

YASAL UYARI : Bu sitede yer alan tüm içerikler Kolektif Hukuk'a ait olup izinsiz olarak kopyalanması yasaktır. Sitemizde yer alan bilgiler müvekkil ve vekil ilişkisi oluşturmaya yönelik değildir.
Avukata Danışma