Bursa Avukat Numarası

Bursa Avukat Numarasına erişmek artık çok kolaydır. Bursa Avukat Numarasına avukatın bağlı olduğu barodan alabilir ya da web adresi üzerinden de iletişim kurabilirsiniz. Kişisel Verileri Koruma Kurulu kapsamında web sitesi üzerinde çoğu Bursa avukat numarası gizlemektedir. Sadece ve sadece kendisini tanıyan kişiler ile telefon numarasını vermektedir. Bu da pek natural durumdur. Zira her mahkeme için avukatı arayan çok kişi vardır. Bilinmeli ki avukatlar bilgileri ile para kazanmaktadırlar. Türkiye Barolar Birliği’nin de anlaşılır bildirdiği üzere hukuki danışmanlık yardımı ücrete tabidir.

Kolektif Hukuk Bürosu

Sakarya, İstanbul, Kocaeli ve Bursa çevresinde hizmet veren Kolektif Hukuk ve Danışmanlık Bürosu olarak Müvekkil memnuniyeti odaklı, başarılı ve hızlı çözümlerimiz ile gizlilik prensibi içerisinde güvenilir hukuki danışmanlık ve dava sürecinize müdahil olma hizmeti sunmaktayız.

Ceza hukuku, Boşanma hukuku, Miras hukuku, İcra hukuku bakımından dava takibi, hukuki danışmanlık ve sorularınız için aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz.

HEMEN ARA WHATSAPP