Gürsu Avukatlık Danışma Ücreti

Bursa'nın Gürsu ilçesinde Avukatlık danışma ücreti neye göre belirlenir? Gürsu Avukatlık danışma ücreti insanların söz konusu olan yasal soruna ilişkin olarak ne yapılması gerektiğini saptamak ve kendilerine yasal bilgiler paylaşmak kaydıyla ilgili problemi tespit ederek çözüm bulunması sağlanır. Avukatlık Kanunu 164. Maddede anlaşılır belirtildiği üzere her türlü yasal danışmada bulunma, hukuki iş ve işlemler, takip yapmanın ücrete tabi olduğu yönündedir. Eğer hukuk ücreti alınmadan bir iş yapılacak olursa bu durumu yazılı olarak baroya iletmek zorundadır. Bu sebepten ötürü avukatlar ücretsiz danışma servisi de dâhil olmak üzere ücret karşılığı olmadan görev yapamazlar. Ayrıca sürekli olacak biçimde ücretsiz danışma hizmeti veren avukatın, meslektaşlarına karşı haksız çekişme yaratmış olacaktır. Avukatlık mesleğinin onur ve disiplinine, avukatlık haklarına aykırı davranmış olacaktır. o yüzden baro tarafınca idari yaptırıma çarptırılması mümkündür.

Kolektif Hukuk Bürosu

Sakarya, İstanbul, Kocaeli ve Bursa çevresinde hizmet veren Kolektif Hukuk ve Danışmanlık Bürosu olarak Müvekkil memnuniyeti odaklı, başarılı ve hızlı çözümlerimiz ile gizlilik prensibi içerisinde güvenilir hukuki danışmanlık ve dava sürecinize müdahil olma hizmeti sunmaktayız.

Ceza hukuku, Boşanma hukuku, Miras hukuku, İcra hukuku bakımından dava takibi, hukuki danışmanlık ve sorularınız için aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz.

HEMEN ARA WHATSAPP