Harmancık Araç Haczi Kaldırma

Harmancık taşıtında haczi bulunan kişilerin, borcu kabul etmesi durumunda en yakın icra dairesine giderek istenilen miktarı ödemesi durumunda haczi işlemlerinin iptalini sağlayacaktır. Noter kanalı ile aracın maliki olan şahıs aracını bir başkasına satmak istemesi durumunda aracın üzerinde haciz bulunmaması gerekmektedir. dairesine satmak isteyen istenilen aracın üzerinde haciz işlemi bulunmaması gerekmektedir. Yukarıda zorunlu bulunan işlemlerin gerçekleşmesi olarak aracını gerekmektedir. Aksi durumda aracın üstünde barındıran haczin kaldırılması mümkün olmayacaktır.

Kolektif Hukuk Bürosu

Sakarya, İstanbul, Kocaeli ve Bursa çevresinde hizmet veren Kolektif Hukuk ve Danışmanlık Bürosu olarak Müvekkil memnuniyeti odaklı, başarılı ve hızlı çözümlerimiz ile gizlilik prensibi içerisinde güvenilir hukuki danışmanlık ve dava sürecinize müdahil olma hizmeti sunmaktayız.

Ceza hukuku, Boşanma hukuku, Miras hukuku, İcra hukuku bakımından dava takibi, hukuki danışmanlık ve sorularınız için aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz.

HEMEN ARA WHATSAPP