Harmancık Asliye Ceza Avukatı

Harmancık Asliye ceza avukatı kime denir? Harmancık Asliye ceza avukatının işi nedir? Harmancık Asliye ceza avukatı gerçekte Asliye Ceza mahkemelerinde işlenen ceza yargılamaları sürecinde avukatlık faaliyetini yerine getiren ağır ceza hukuku konusunda bilgili olan avukatlardır. Asliye ceza mahkemesinde işlenen başlıca suçlar: Tehdit suçu, Hakaret suçu, Şantaj suçu, Özel hayatın gizliliği ihlal suçu, Kasten yaralama suç vb. suçlar bulunmaktadır. Suçların şikayete tabi tutulup tutulmadığı büyük önem arz etmektedir. Şikayete tabi olan suçlara ilişkin olarak bireyler arasında anlaşma olduklarında dava sonucunda hiç böyle bir suç işlenmemiş gibi sonuç doğuracaktır. Bundan dolayıdır ki işlenmiş olan suçların şikayete tabi tutulup tutulmadığı kıymet arz etmektedir.

Kolektif Hukuk Bürosu

Sakarya, İstanbul, Kocaeli ve Bursa çevresinde hizmet veren Kolektif Hukuk ve Danışmanlık Bürosu olarak Müvekkil memnuniyeti odaklı, başarılı ve hızlı çözümlerimiz ile gizlilik prensibi içerisinde güvenilir hukuki danışmanlık ve dava sürecinize müdahil olma hizmeti sunmaktayız.

Ceza hukuku, Boşanma hukuku, Miras hukuku, İcra hukuku bakımından dava takibi, hukuki danışmanlık ve sorularınız için aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz.

HEMEN ARA WHATSAPP