Harmancık Asliye Ceza Avukatı

Harmancık Asliye ceza avukatı kime denir? Harmancık Asliye ceza avukatının işi nedir? Harmancık Asliye ceza avukatı gerçekte Asliye Ceza mahkemelerinde işlenen ceza yargılamaları sürecinde avukatlık faaliyetini yerine getiren ağır ceza hukuku konusunda bilgili olan avukatlardır. Asliye ceza mahkemesinde işlenen başlıca suçlar: Tehdit suçu, Hakaret suçu, Şantaj suçu, Özel hayatın gizliliği ihlal suçu, Kasten yaralama suç vb. suçlar bulunmaktadır. Suçların şikayete tabi tutulup tutulmadığı büyük önem arz etmektedir. Şikayete tabi olan suçlara ilişkin olarak bireyler arasında anlaşma olduklarında dava sonucunda hiç böyle bir suç işlenmemiş gibi sonuç doğuracaktır. Bundan dolayıdır ki işlenmiş olan suçların şikayete tabi tutulup tutulmadığı kıymet arz etmektedir.

Sakarya, İstanbul, Kocaeli ve Bursa çevresinde hizmet veren Kolektif Hukuk ve Danışmanlık Bürosu olarak müvekkillerimize etkin hukuki danışmanlık ve dava takibi hizmeti sunmaktayız. Ceza hukuku, Boşanma hukuku, İcra hukuku bakımından dava takibi, hukuki danışmanlık ve sorularınız için aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz.

İletişim Kanallarımız

WhatsApp

0(541) 938 19 38

YASAL UYARI : Bu sitede yer alan tüm içerikler Kolektif Hukuk'a ait olup izinsiz olarak kopyalanması yasaktır. Sitemizde yer alan bilgiler müvekkil ve vekil ilişkisi oluşturmaya yönelik değildir.
Avukata Danışma