İnegöl Araç Haczi Kaldırma

İnegöl araba haczi kaldırma işlemini gerçekleştirmek isteyen icra takibi borçlusu taşıtına haczi konulan borçlu kişi borcunu kabul etmiş olması durumunda, icra takibinin gerçekleştiği icra dairesine ya da bulunduğu yerdeki en yakın icra dairesine giderek; istenilen mevlayı dosya kapak hesabı yapılması ışığında eksiksiz olarak ödemesi durumunda araç üzerindeki haczi iptalini sağlayacaktır. Noter kanalı ile aracın maliki olan kişi aracını bir başkasına satmak istemesi durumunda aracın üzerinde haciz bulunmaması gerekmektedir. kişi satmak isteyen giderek aracın üzerinde haciz işlemi bulunmaması gerekmektedir. Yukarıda zorunlu bulunan işlemlerin yapılması olarak aracını gerekmektedir. Aksi durumda aracın üzerinde mevcut haczin kaldırılması mümkün olmayacaktır.

Kolektif Hukuk Bürosu

Sakarya, İstanbul, Kocaeli ve Bursa çevresinde hizmet veren Kolektif Hukuk ve Danışmanlık Bürosu olarak Müvekkil memnuniyeti odaklı, başarılı ve hızlı çözümlerimiz ile gizlilik prensibi içerisinde güvenilir hukuki danışmanlık ve dava sürecinize müdahil olma hizmeti sunmaktayız.

Ceza hukuku, Boşanma hukuku, Miras hukuku, İcra hukuku bakımından dava takibi, hukuki danışmanlık ve sorularınız için aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz.

HEMEN ARA WHATSAPP