İnegöl Araç Haczi Kaldırma

İnegöl araba haczi kaldırma işlemini gerçekleştirmek isteyen icra takibi borçlusu taşıtına haczi konulan borçlu kişi borcunu kabul etmiş olması durumunda, icra takibinin gerçekleştiği icra dairesine ya da bulunduğu yerdeki en yakın icra dairesine giderek; istenilen mevlayı dosya kapak hesabı yapılması ışığında eksiksiz olarak ödemesi durumunda araç üzerindeki haczi iptalini sağlayacaktır. Noter kanalı ile aracın maliki olan kişi aracını bir başkasına satmak istemesi durumunda aracın üzerinde haciz bulunmaması gerekmektedir. kişi satmak isteyen giderek aracın üzerinde haciz işlemi bulunmaması gerekmektedir. Yukarıda zorunlu bulunan işlemlerin yapılması olarak aracını gerekmektedir. Aksi durumda aracın üzerinde mevcut haczin kaldırılması mümkün olmayacaktır.

Sakarya, İstanbul, Kocaeli ve Bursa çevresinde hizmet veren Kolektif Hukuk ve Danışmanlık Bürosu olarak müvekkillerimize etkin hukuki danışmanlık ve dava takibi hizmeti sunmaktayız. Ceza hukuku, Boşanma hukuku, İcra hukuku bakımından dava takibi, hukuki danışmanlık ve sorularınız için aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz.

İletişim Kanallarımız

WhatsApp

0(541) 938 19 38

YASAL UYARI : Bu sitede yer alan tüm içerikler Kolektif Hukuk'a ait olup izinsiz olarak kopyalanması yasaktır. Sitemizde yer alan bilgiler müvekkil ve vekil ilişkisi oluşturmaya yönelik değildir.
Avukata Danışma