İnegöl Avukatlık Danışma Ücreti

Bursa'nın İnegöl ilçesinde Avukatlık danışma ücreti neye göre belirlenir? İnegöl Avukatlık danışma ücreti vatandaşın söz konusu olan yasal soruna ilişkin olarak ne yapması gerektiğini belirlemek ve kendisine yasal bilgiler paylaşmak kaydıyla ilgili sorunu tespit ederek çözüm bulunması sağlanır. Avukatlık Kanunu 164. Maddede inanılır belirtildiği üzere her türlü hukuki danışmada bulunma, hukuki iş ve işlemler, takip yapmanın ücrete tabi olduğu yönündedir. Şayet hukuk ödemesi alınmadan bir iş yapılacak olursa bu durumu yazılı olarak baroya bildirilmek zorundadır. Bu sebepten ötürü avukatlar ücretsiz danışma yardımı de dâhil olmak üzere ücret karşılığı olmadan görev yapamazlar. Üstelik sürekli olacak biçimde ücretsiz danışma hizmeti veren vekilin, meslektaşlarına karşı haksız çekişme yaratmış olacaktır. Avukatlık mesleğinin onur ve disiplinine, avukatlık haklarına aykırı davranmış olacaktır. bu sebepten ötürü baro vasıtasıyla idari yaptırıma çarptırılması mümkündür.

Sakarya, İstanbul, Kocaeli ve Bursa çevresinde hizmet veren Kolektif Hukuk ve Danışmanlık Bürosu olarak müvekkillerimize etkin hukuki danışmanlık ve dava takibi hizmeti sunmaktayız. Ceza hukuku, Boşanma hukuku, İcra hukuku bakımından dava takibi, hukuki danışmanlık ve sorularınız için aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz.

İletişim Kanallarımız

WhatsApp

0(541) 938 19 38

YASAL UYARI : Bu sitede yer alan tüm içerikler Kolektif Hukuk'a ait olup izinsiz olarak kopyalanması yasaktır. Sitemizde yer alan bilgiler müvekkil ve vekil ilişkisi oluşturmaya yönelik değildir.
Avukata Danışma