İznik Araç Haczi Kaldırma

İznik taşıtında haczi bulunan kişilerin, borcu kabullenmesi durumunda en yakın icra dairesine giderek istenilen miktarı ödemesi durumunda haczi işlemlerinin kalkmasını sağlayacaktır. Noter kanalı ile aracın maliki olan kişi aracını bir başkasına satmak istemesi durumunda aracın üzerinde haciz bulunmaması gerekmektedir. dairesine satmak isteyen istenilen aracın üzerinde haciz işlemi bulunmaması gerekmektedir. O yüzden yukarıda doğruluğu yüksek izahında bulunulmuş olan işlemlerin öncelikli olarak yapılması gerekmektedir. Aksi durumda aracın üzerinde barındıran haczin kaldırılması muhtemelen olmayacaktır.

Sakarya, İstanbul, Kocaeli ve Bursa çevresinde hizmet veren Kolektif Hukuk ve Danışmanlık Bürosu olarak müvekkillerimize etkin hukuki danışmanlık ve dava takibi hizmeti sunmaktayız. Ceza hukuku, Boşanma hukuku, İcra hukuku bakımından dava takibi, hukuki danışmanlık ve sorularınız için aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz.

İletişim Kanallarımız

WhatsApp

0(541) 938 19 38

YASAL UYARI : Bu sitede yer alan tüm içerikler Kolektif Hukuk'a ait olup izinsiz olarak kopyalanması yasaktır. Sitemizde yer alan bilgiler müvekkil ve vekil ilişkisi oluşturmaya yönelik değildir.
Avukata Danışma