İznik Araç Haczi Kaldırma

İznik taşıtında haczi bulunan kişilerin, borcu kabullenmesi durumunda en yakın icra dairesine giderek istenilen miktarı ödemesi durumunda haczi işlemlerinin kalkmasını sağlayacaktır. Noter kanalı ile aracın maliki olan kişi aracını bir başkasına satmak istemesi durumunda aracın üzerinde haciz bulunmaması gerekmektedir. dairesine satmak isteyen istenilen aracın üzerinde haciz işlemi bulunmaması gerekmektedir. O yüzden yukarıda doğruluğu yüksek izahında bulunulmuş olan işlemlerin öncelikli olarak yapılması gerekmektedir. Aksi durumda aracın üzerinde barındıran haczin kaldırılması muhtemelen olmayacaktır.

Kolektif Hukuk Bürosu

Sakarya, İstanbul, Kocaeli ve Bursa çevresinde hizmet veren Kolektif Hukuk ve Danışmanlık Bürosu olarak Müvekkil memnuniyeti odaklı, başarılı ve hızlı çözümlerimiz ile gizlilik prensibi içerisinde güvenilir hukuki danışmanlık ve dava sürecinize müdahil olma hizmeti sunmaktayız.

Ceza hukuku, Boşanma hukuku, Miras hukuku, İcra hukuku bakımından dava takibi, hukuki danışmanlık ve sorularınız için aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz.

HEMEN ARA WHATSAPP