Kadıköy Hukuk Ofisi

Kolektif hukuk ofisi olarak Kadıköy ilinde müşteri deneyimi veriyoruz. Kadıköy Hukuk ofisi aramasında bulunduğunuzda yapmanız gereken ilk şey söz konusu yasal sorununuza ilişkin olarak alanında yetkin hukuk ofisi ile konuşma yapmış olmanızdır. Tavsiyemiz hukuki sorununuza ilişkin konuşmalarınızı kendiliğinden hukuk ofisine giderek karşılıklı konuşma gerçekleştirmeniz yönünde olacaktır. Böylece detaylıca izahında bulunabileceğiniz gibi yasal sorununuza ilişkin elinizde bulunan dosya, belge vd. kanıt niteliğine sahip evraklarınızın avukat tarafından incelenmesi neticesinde hüküm süreciniz nasıl, ne şekilde olması gerektiği konusunda düşünce sahibi olabileceksiniz. Hukukumuzda vazifeli ve yetkili mahkeme belirleme konusu Hukuk Muhakemesi kanununda açıkça düzenlenmiştir. Yalnız bu durumu dahi göz ardı etmeniz halinde açılacak olan duruşmanızın ilgili mahkeme tarafından reddine hüküm verilmesi biçimiyle duruşmanızın işlemden kaldırılmasına belge olacaktır.

Kolektif Hukuk Bürosu

Sakarya, İstanbul, Kocaeli ve Bursa çevresinde hizmet veren Kolektif Hukuk ve Danışmanlık Bürosu olarak Müvekkil memnuniyeti odaklı, başarılı ve hızlı çözümlerimiz ile gizlilik prensibi içerisinde güvenilir hukuki danışmanlık ve dava sürecinize müdahil olma hizmeti sunmaktayız.

Ceza hukuku, Boşanma hukuku, Miras hukuku, İcra hukuku bakımından dava takibi, hukuki danışmanlık ve sorularınız için aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz.

HEMEN ARA WHATSAPP