Karacabey Asliye Ceza Avukatı

Karacabey Asliye ceza avukatı kimdir? Bursa'nın Karacabey ilçesinde Asliye ceza avukatı ne iş yapar? Karacabey Asliye ceza avukatı aslında Asliye Ceza mahkemelerinde işlenen ceza yargılamaları sürecinde avukatlık faaliyetini yerine getiren ceza hukuku konusunda bilgili olan avukatlardır. Asliye ceza mahkemesinde işlenen esas suçlar: Tehdit suçu, Hakaret suçu, Şantaj suçu, Özel hayatın gizliliği ihlal suçu, Kasten yaralama suç vb. suçlar bulunmaktadır. Suçların şikayete tabi tutulup tutulmadığı büyük önem arz etmektedir. Zira şikayete tabi olan suçlara ilişkin olarak şikayetçi ve zanlı arasında yaşanılan söz konusu durumda aralarındaki söz konusu ihtilafa ilişkin uzlaşacak olduklarında dava sonucunda herhangi bir cezai müeyyide ile karşılaşma durumu olmayacağı gibi sanki hiç böyle bir suç işlenmemiş gibi hüküm ve sonuç doğuracaktır. O yüzden işlenmiş olan suçların şikayete tabi olup olmamaları büyük önem arz etmektedir.

Kolektif Hukuk Bürosu

Sakarya, İstanbul, Kocaeli ve Bursa çevresinde hizmet veren Kolektif Hukuk ve Danışmanlık Bürosu olarak Müvekkil memnuniyeti odaklı, başarılı ve hızlı çözümlerimiz ile gizlilik prensibi içerisinde güvenilir hukuki danışmanlık ve dava sürecinize müdahil olma hizmeti sunmaktayız.

Ceza hukuku, Boşanma hukuku, Miras hukuku, İcra hukuku bakımından dava takibi, hukuki danışmanlık ve sorularınız için aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz.

HEMEN ARA WHATSAPP