Kartal Hukuk Ofisi

Kolektif hukuk ofisi olarak Kartal ilinde müşteri deneyimi sağlıyoruz. Kartal Hukuk ofisi aramasında olduğunuzda yapmanız gereken ilk şey söz konusu hukuki sorununuza ilişkin olarak alanında yetkin hukuk ofisi ile görüşme yapmış olmanızdır. Önerimiz hukuki sorununuza ilişkin görüşmelerinizi bizatihi hukuk ofisine giderek karşılıklı görüşme gerçekleştirmeniz yönünde olacaktır. Aracılığıyla detaylıca izahında bulunabileceğiniz gibi hukuki probleminize dair elinizde bulunan evrak, belge vd. delil niteliğine haiz evraklarınızın vekil aracılığıyla incelenmesi doğrultusunda hüküm süreciniz nasıl, ne şekilde olması gerektiği konusunda fikir sahibi olabileceksiniz. Hukukumuzda vazifeli ve yetkili dava belirleme konusu Hukuk Muhakemesi kanununda açıkça düzenlenmiştir. Tek bu durumu dahi göz ardı etmeniz halinde açılacak olan duruşmanızın ilgili dava tarafından reddine hüküm verilmesi suretiyle duruşmanızın işlemden kaldırılmasına belge olacaktır.

Kolektif Hukuk Bürosu

Sakarya, İstanbul, Kocaeli ve Bursa çevresinde hizmet veren Kolektif Hukuk ve Danışmanlık Bürosu olarak Müvekkil memnuniyeti odaklı, başarılı ve hızlı çözümlerimiz ile gizlilik prensibi içerisinde güvenilir hukuki danışmanlık ve dava sürecinize müdahil olma hizmeti sunmaktayız.

Ceza hukuku, Boşanma hukuku, Miras hukuku, İcra hukuku bakımından dava takibi, hukuki danışmanlık ve sorularınız için aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz.

HEMEN ARA WHATSAPP