Keles Adliye Avukatı

Keles'de Adliye avukat arayışında bulunan insanlar bulunmaktadır. Adliye içerisinde ya da yakınlarında adliye avukatı göremeyen kişiler adliye avukatı araştırması yaparak problemine bakacağı avukatı bulabilir ya da hakkında bilgi alabilir. Bu durumda bizatihi hukuk bürosuna giderek yüz yüze görüşme gerçekleştirmeleri tavsiye olunur. Avukatlık problemlerinize ilişkin dilekçe yazma, hukuki danışmanlık, yargısal faaliyetlere dava açma söz konusu olduğunda mükemmel hizmet bulabilirsiniz. Ayrıca hukuk ofisine gidememe durumu söz konusu olduğunda ise cep telefonu ile iletişim kurarak hukuki danışmanlık hizmeti talebinde bulunma imkanına sahip olacaktırlar.

Sakarya, İstanbul, Kocaeli ve Bursa çevresinde hizmet veren Kolektif Hukuk ve Danışmanlık Bürosu olarak müvekkillerimize etkin hukuki danışmanlık ve dava takibi hizmeti sunmaktayız. Ceza hukuku, Boşanma hukuku, İcra hukuku bakımından dava takibi, hukuki danışmanlık ve sorularınız için aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz.

İletişim Kanallarımız

WhatsApp

0(541) 938 19 38

YASAL UYARI : Bu sitede yer alan tüm içerikler Kolektif Hukuk'a ait olup izinsiz olarak kopyalanması yasaktır. Sitemizde yer alan bilgiler müvekkil ve vekil ilişkisi oluşturmaya yönelik değildir.
Avukata Danışma